Eesti Akordioniliit tunnustas noori akordioniste stipendiumiga

Eesti Akordioniliit tunnustas 8. novembril 2014 Hopneri Majas toimunud Eesti Akordioniliidu 20. aastapäeva tähistamise pidulikul aktusel ja kontserdil noori akordioniõppureid stipendiumiga.

Stipendiumid silmapaitvate saavutuste eest pälvisid Meeri Kraas, Henri Zibo ja Mikk Langeproon.

Meeri Kraas saavutas 2014. aasta kevadel Pulas, Horvaatias toimunud akordionikonkursil I koha ja üle-eestilisel Noorte interpreetide akordionikonkursil II koha.

Meeri Kraas õpib Aruküla Huvialakeskuses “Pääsulind” õp. Eve Vendti käe all ja G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli eelõppes Tiina Välja klassis.

Henri Zibo oli edukas suure vaatajaskonnaga telesaates “Klassikatähed”, kus ta pääses finaali kolme parema hulka. Tartus toimunud Kolme kooli akordionistide konkursil saavutas ta nooremas vanusegrupis I koha.

Henri Zibo õpib Tallinna Muusikakeskkoolis õpetaja Aivi Tilga klassis.

Mikk Langeproon on Maxima Tulevikutalent 2013 stipendiumikonkursi võitja, Kolme kooli akordionistide konkursil  saavutas ta vanemas vanusegrupis I koha ja oktoobris 2014 Round Table konkursil eripreemia.

Mikk Langeproon õpib G. Otsa nim. Tallinna Musikakoolis Tiina Välja klassis, 2014. a. sügisest on ta Helsinki Sibeliuse-akadeemia tudeng.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s