Konkursid ja festivalid

XIV Võru Akordionimuusikapäevad 2019

Eesti Akordioniliit koostöös Võru Muusikakooliga korraldab taas Võru Akordionimuusikapäevi. Muusikafestival Võru Akordionimuusikapäevad toimuvad  7. – 9.  juuni 2019. Meeleoluka nädalalõpu sisse mahub  kontserte,  võistumängimine ja õpitubasid.

Info: Heli Raitar heli.raitar@gmail.com, 5291098

36. Pärnu akordionimuusika festival   25. – 27. okt.  2018

Festivali eesmärk on Eesti ja välismaa akordioniansamblite ning orkestrite tutvustamine ja neile esinemisvõimaluste loomine.

Pärnu on viimastel aastatel muutunud lähiriikide hulgas väga populaarseks akordionilinnaks ja seda rahvusvahelist koostööd arendatakse ja laiendatakse jätkuvalt. Festivalil esinevad külalised Lätist, Leedust, Soomest ja Eestist.

Festivali korraldaja on MTÜ Accordion Music Group
Info telefonil 5656 2796 (Valdo Värk)

Pärnu Reklaam 2018 Konkursi juhend 2018Ankeet 2018Konkursi tulemused 2018

Jõhvi akordion 2018

Heino Elleri Muusikakool koostöös Eesti Kontserdi ja Eesti Akordioniliiduga kutsub akordioniõpetajaid koos õpilastega osalema festival-suvekoolis “Jõhvi akordion 2018”
1. – 3. juunil 2018. a.
Toimumiskoht: Jõhvi Kontserdimaja / Jõhvi Muusikakool

Festival-suvekooli raames toimuvad meistriklassid, seminarid ja kontserdid.

Meistriklasse ja seminare viivad läbi Henn Rebane, prof. Aleksandr Dmitriev (akordion, Peterburi Konservatoorium), Jelena Dimitrieva (bajaan ja akordion), trio Šarm (akordion, rahvusvaheliste konkursside laureaadid, Peterburi).

Loe edasi

XIII Võru Akordionimuusikapäevad 2017

Eesti Akordioniliit koostöös Võru Muusikakooliga korraldab ka sel aastal Võru Akordionimuusikapäevi 9.-11. juuni 2017. Meeleoluka nädalalõpu sisse mahub nii õpitube, kontserte kui ka võistumängimine.

Info: Heli Raitar heli.raitar@mail.ee, 5291098

Noorte akordionistide internetikonkurss 2017 „Eesti Akordionitähed“

Eesti Akordioniliit korraldab esmakordselt noortele akordionistidele internetikonkursi “Eesti Akordionitähed”. Konkursi eesmärk on kasutada noorte teadmisi kaasaegsete tehnikavahendite valdkonnas ning siduda need pillimängu huviga, propageerida pilliõpinguid ning kaasata mängijaid ning õpetajaid üle terve Eesti.

Konkursi kategooriad on jaotatud muusikakooli klasside järgi, vastavalt I, II, III, IV, V, VI, VII ning VIII klass (sh G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli ja H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli eelõpe).

Loe edasi